Teaterskoleåret 2018-19.

Teaterskoleåret 2018-19:

Teaterskolen for barn og unge er et tilbud til barn og unge i alderen 6-20 år.

HØST 2018

  • Oppstart høstsemester: Uke 36 (3. – 6. september)
  • Høstferie: Uke 41 (8. – 12. oktober)
  • Juleferie: Fra uke 49/50

VÅR 2019

Lærere ved Teaterskolen 2018/-19:

Ingvild Kivijärvi Hals ingvild@teatersenter.no (Koordinator)
Jan Holden janhold@online.no
Marijana Barbu tovetovyte@gmail.com
Janne C. R. Nordstrønen janne@nordstronen.no
Hege Wilhelmsen hegealberta@gmail.com
Jorunn Lullau Jlullau@icloud.com
Rania Broud rania.h.broud@gmail.com
Kristin Saltkjelvik kristin@teatersenter.no
Jeanette Magnussen Kjær jeanette@teatersenter.no

Foreldrerepresentant / Styret for Vestlandske Teatersenter 2018-19:

Øyvind Enger, styreleder | mob. 90 06 23 03 | oivind.enger@sarsiaseed.com
Tor Tessem, foreldrerep. | tortessem@gmail.com